Tv galds 485083

1
226 
vidēji 25 d.d.
100 prece(s)
+

Apraksts

Izmēri

Augstums:
492 mm
Platums:
1651 mm
Dziļums:
400 mm
Plāksnes biezums:
16 mm
Fasādes biezums:
16 mm
Augšējās plāksnes biezums:
16 mm
Kāju augstums:
120 mm
Durvju daudzums:
1 gab.
Atvilktņu skaits:
2 gab.
Virsmas maksimālā slodze:
5 kg
Katra plaukta maksimālā svara izturība:
5 kg
Atvilktnes maksimāla svara izturība:
2 kg
Vidējais piegādes laiks:
25 darba dienas
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Raksturojums

Kājas:
  • Metāls
Galda veids:
  • Ar atvilktnēm
  • Ar durvīm
Elektroinstalācijas atveres:
Rokturi:
  • Metāls
Krāsa:
  • Antracīts
  • Artisan ozols
Materiāli:
  • MDF
Papildus materiāls:
  • ABS
Izcelsme:
Eiropas savienība
Produkta kods:
485083
MDF plātne
Metāla kājas
Metāla rokturi
Aizsargātas malas
Piemērots putekļsūcējiem-robotiem
Ražots Eiropas Savienībā
Mēbeļu stiprināšana

MDF plātne

MDF apzīmē vidēja blīvuma kokšķiedru plātni. Šī plāksne ir līdzīga skaidu plātnei, taču tās ražošanas process atšķiras. MDF tiek izgatavots, līmējot un presējot koksnes šķiedras, veidojot cietu dēli. tādēļ šiem paneļiem ir īpaši augsta izturība pret lūzumiem un locīšanos.

Aizsargātas malas

Mēbeļu malas ir pārklātas ar apdares lenti - šis materiāls ir izgatavots no stipras plastmasas, ko parasti izmanto, lai aizsargātu mēbeļu paneļu malas.

Piemērots putekļsūcējiem-robotiem

Šī mēbele ir pielāgota robotu putekļsūcējam. Sortimentā arvien vairāk parādās mēbeles ar augstākām kājām, kas paredzētas mājām ar robotu putekļsūcējiem. Šādu mēbeļu kāju augstums ir pielāgots standarta robotu putekļsūcējiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka kāju augstumam jābūt lielākam par 10 cm - tad robots viegli aizsniegs vietas zem mēbelēm un neaizķersies.
Lasīt vairāk

Mēbeļu stiprināšana

Mēs iesakām stiprināt mēbeles pie sienas. Pirms mēbeļu stiprināšanas pārliecinieties, vai skrūves ir piemērotas sienai, pie kuras tiks piestiprināta mēbeles, šī darbība nodrošinās stiprinājuma kvalitāti. Piekaramajām vai pie sienas stiprināmām mēbelēm stiprinājuma skrūves nav iekļautas komplektācijā, tāpēc par tām būs jārūpējas pašiem. Izvēlieties mēbeļu stiprinājuma skrūves atbilstoši mēbeļu svaram un sienas tipam: reģipsis, koks, betons utt. Katrai sienai ir nepieciešamas dažāda veida skrūves vai pat urbšanas dziļums Kvalitātes nodrošināšanai izvēlieties tikai tādas skrūves, kas piemērotas konkrētam sienas materiālam.
Lasīt vairāk

Papildu priekšmeti no kolekcijas

Mēbeļu kolekcija, kas ietver mūsdienīgu dizainu un funkcionalitāti. Ar šo kolekciju var iekārtot ļoti modernu viesistabu vai uzlabot jebkuru citu telpu Jūsu mājās. Mēbeļu estētika un plašums ļauj organizēti un kārtīgi uzglabāt dažādas lietas. Antracīta un "Artisan" ozola krāsa veido unikālu kombināciju, kas moderni izskatīsies jebkurā telpā. Metāla kājas un rokturi piešķir elegantu izskatu un stabilitāti, kā arī nodrošina ērtu lietošanu. Līnijveida dizains rada graciozitātes un viegluma sajūtu. Stikls vitrīnās ir izgatavots no rūdīta stikla, kas ir drošāks un izturīgāks nekā parastais stikls. Visām kolekcijas mēbelēm ir arī aizsargātas malas, un mēbeles ir piemērotas putekļsūcējiem-robotiem.