Par mums

Stāsts par Berry aizsākās Eiropas ziemeļos jau 1994. gadā. Šo gadu laikā Berry attīstījās un auga. Mēs mainījām savu biznesa modeli - slēdzām lielās un neefektīvās izstāžu zāles un pietuvinājāmies klientam - kļuvām tikai par tiešsaistes mazumtirgotāju. Tomēr mēs pārstāvam  tās pašas vērtības! Mums ir svarīgi, lai Jūs atrastu savas sapņu mēbeles piedāvājot vieglu un patīkamu iepirkšanās pieredzi!

Ko nozīmē “Berry” nosaukums? Mēs cenšamies, lai mēbeļu izvēle Jums būtu tikpat patīkama kā ogu novākšana saulainā meža ielokā. Atcerieties šīs sajūtas - spilgtu dienasgaismu, patīkami atsvaidzinošu vēsmu, unikālu karstas vasaras aromātu un mutē kūstošu ogu garšu ...

Mēs vēlamies, lai Jūs justos tāpat коpā ar mums. Ne mežs, ne labi kopts dārzs, nepiedāvā tik daudz ogu, cik mēbeles, kuras atradīsiet pie mums. Mēs pastāvīgi mainām un atjaunojam savu produktu klāstu, tāpēc esam pārliecināti, ka katrs mūsu vietnes apmeklējums būs kā pastaiga dārzā. Interneta veikals Berry spēj apmierināt pat visprasīgāko gaumi: ikviens atradīs oriģinālas mēbeles plašā stilu,krāsu un modeļu klāstā. Mēs ticam, ka ikviens mūsu veikalā varēs iegādāties sev nepieciešamās mēbeles - savas mājas interjera īsto ogu!

Mēs saprotam Jūsu rūpes par iecienītāko mēbeļu izvēli tiešsaistē, tāpēc mēs visu procesu padarījām ļoti vieglu un bez riska. Jums nav jāveic priekšapmaksa, par mēbelēm varat samaksāt piegādes brīdī. Mēs piedāvājam bezmaksas piegādi visā Latvijā! 

Tāpēc Berry Jūs aicina, viegli un ar prieku, izvēlēties mēbeles. Mēs piedāvājam, ne tikai augstas kvalitātes un ērtas mēbeles, bet arī greznību un mājīgumu, ko radīs Berry mēbeles.