Piegāde

Mūsu klientiem mēs piedāvājam vienu no ātrākajiem piegādes laikiem Latvijā - pārsvarā mēs veicam piegādi ātrāk, kā 13 darba dienu laikā (katrai mēbelei ir atšķirīgs piegādes laiks, kas norādīts preces aprakstā), ja iespējams preču piegādes termiņi tiek saīsināti. Lielākajā daļā gadījumu piegāde tiek veikta klientam ērtā laikā.

  • Visas mēbeles visā Latvijā tiek piegādātas bezmaksas līdz kāpņu telpai vai privātmājai (līdz vietai, kur var piebraukt ar piegādes mikroautobusu).
  • Mēs uzglabājam un uzņemamies atbildību par Jūsu mēbelēm, līdz tas droši sasniedz Jūsu mājas.
  • Jums ir iespēja arī pašiem izņemt no mūsu noliktavas Rīgā,tikai tādā gadījumā apmaksa būs jāveic ar bankas pārskaitījumu.
  • Par papildus samaksu 15 mēs varam piedāvāt Jums mēbeļu uznešanu vai ienešanu, neatkarīgi no stāvu daudzuma un mēbeļu apjoma (ja iespējams).

Par mēbeļu piegādi,mēs vienmēr 1 dienu iepriekš informējam telefoniski, lai vienotos par piegādes laikiem.

Parasti mēbeles tiek piegādātas izjauktā veidā (izņēmuma gadījumā, konsultants par to iepriekš brīdina, ja mēbeles būs saliktā veidā). Visas ir oriģinālajos iepakojumos, kuriem klāt nāk montāžas instrukcija un visa nepieciešamā furnitūra, lai saliktu mēbeli.

Mēbeļu piegādes laikus Jūs varat apskatīties preces aprakstā - tur vienmēr būs norādīts vidējais piegādes laiks darba dienās. Piegādes laiks sāk darboties no brīža, kad konsultants ir Jūs sazvanījis un apstiprinājis Jūsu pasūtījumu. (E-pastā un SMS formā arī atnākot informācijai par pasūtījuma apstiprināšanu). Savam pasūtījuma statusam un plānotajiem piegādes laikiem Jūs varat sekot līdzi šeit.

Pieņemot preces, pārbaudiet preču stāvokli un parakstiet pieņemšanas dokumentu - pavadzīmi. Gadījumā, ja preces pieņemšanas laikā esat pamanījuši preces bojājumu vai defektu vai arī komplektāciju neatbilstību pasūtītajam, noteikti pārbaudiet pavadzīmi. Ja neatbilstību vai preces defektu pamanījāt vēlāk, noteikti zvaniet uz tālruņa numuru +371 27 677 690 vai rakstiet mums uz e-pastu [email protected].

Ja izvēlaties veikt apmaksu ar skaidru naudu, tad būtu vēlams sagatavot precīzu naudas summu.

Jūsu drošība ir mūsu prioritāte - COVID-19

Šajā vīrusa izplatības laikā, elektroniskie pirkumi un piegādes kanāli uz mājām ir drošākais veids, kā iepirkties un palikt veseliem.

Berrymebeles.lv piegāde darbojas visas darba dienas, preces tiek pasūtītas un piegādātas, taču mēs esam uzstādījuši maksimālās drošības prasības, lai sūtījuma piegādes laikā samazinātu infekcijas risku.

Berrymebeles.lv iepakojuma nodošanas piesardzības pasākumi:

  • Mēs varam piedāvāt preču bezkontakta piegādi. Ja iespējams, mēs lūdzam klientus saņemt preces ārā.
  • Mēs varam piedāvāt bezskaidras naudas, bez karšu norēķinus. Ja iespējams, mēs lūdzam klientus samaksāt par precēm ar pārskaitījumu.
  • Mēs uz laiku esam apturējuši iespēju izņemt preces no noliktavas
  • Visiem Berrymebeles.lv kurjeriem tiek nodrošināta nepieciešamā higiēniska aizsardzība.
  • Kurjeri dezinficē rokas un darba vietu pirms un pēc piegādes. Kurjeri savu darbu veic cimdos.

Mēs arī novirzījām savus biroja darbiniekus uz darbu attālināti, kā rezultātā mūsu birojs ir slēgts apmeklētājiem līdz turpmākam paziņojumam. Mēs joprojām esam pieejami pa tālruni, e-pastu vai sociālajiem tīkliem. Berrymebeles.lv nodrošina klientu apkalpošanu atbilstoši labākajām iespējām, atkarībā no situācijas un tās izmaiņām.

Berrymebeles.lv cieši uzrauga situāciju un šajā situācijā veiks visas profilaktiskās metodes.

Palieciet veseli! Komanda Berrymebeles.lv