Par mums

Stāsts par Berry aizsākās Eiropas ziemeļos jau 1994. gadā. Šo gadu laikā Berry attīstījās un auga. Mēs mainījām savu biznesa modeli - slēdzām lielās un neefektīvās izstāžu zāles un pietuvinājāmies klientam - kļuvām tikai par tiešsaistes mazumtirgotāju. MTomēr mumsr ir tās pašas vērtības - pārliecināties, ka Jūs atradīsiet savas sapņu mēbeles un laugstākās klases klientu apkalpošanu.

Ko nozīmē “Berry” nosaukums? Mēs cenšamies, lai mēbeļu izvēle Jums būtu tikpat patīkama kā ogu novākšana saulainā meža zemē vai mājīgā mammas dārzā. Atcerieties šīs sajūtas - spilgtu dienasgaismu, patīkami atsvaidzinošu vēsmu, unikālu karstas vasaras aromātu un mutē kūstošu ogu garšu ...

Mēs vēlamies, lai Jūs justos tāpat коpā ar mums. Ne mežs, ne labi kopts mātes dārzs, nepiedāvā tik daudz ogu, cik mēbeles, kuras atrodat pie mums. Mēs pastāvīgi mainām un atjaunojam savu produktu daudzveidību, tāpēc esam pārliecināti, ka katrs mūsu vietnes apmeklējums būs kā pastaiga pa jaunatklāto mežu. Mēs ticam, ka ikviens mūsu veikalā varēs iegādāties sev nepieciešamās mēbeles - savas mājas interjera īsto ogu.

Mēs saprotam Jūsu rūpes par iecienītāko mēbeļu izvēli tiešsaistē, tāpēc mēs visu procesu padarījām ļoti vieglu un bez riska. Jums nav jāveic priekšapmaksa, par mēbelēm varat samaksāt piegādes brīdī (tas ir bez maksas visos veikalos, kur mēs strādājam).

Tāpēc Berry aicina Jūs, viegli un ar prieku, izvēlēties mēbeles. Mēs piedāvājam Jums, ne tikai augstas kvalitātes un ērtas mēbeles, bet arī mājas mājīgumu, ko radīs Berry mēbeles.