Paziņojums Skapis 485840 has zero inventory and is removed from the cart
_preke_tiekejo_sandelyje

Skapis 485840

356 
Nav noliktavā

Apraksts

Izmēri

Augstums:
1950 mm
Platums:
493 mm
Dziļums:
496 mm
Kāju augstums:
109 mm
Plauktu skaits:
1 gab.
Durvju daudzums:
1 gab.
Atvilktņu skaits:
1 gab.
Virsmas maksimālā slodze:
25 kg
Katra plaukta maksimālā svara izturība:
8 kg
Atvilktnes maksimāla svara izturība:
8 kg
Pamatnes maksimālā slodze:
8 kg
Vidējais piegādes laiks:
10 darba dienas
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Raksturojums

Kājas:
  • MDF
Spogulis:
Skapja durvis:
  • Atveramās
Rokturi:
  • Metāls
Daudzpusīga mēbele:
Krāsa:
  • Pelēks
Materiāli:
  • MDF
Izcelsme:
Dānija
Produkta kods:
485842
Metāla rokturi
MDF plātne
Universālas mēbeles
Piemērots putekļsūcējiem-robotiem
FSC sertifikāts
Ražots Eiropas Savienībā

MDF plātne

MDF apzīmē vidēja blīvuma kokšķiedru plātni. Šī plāksne ir līdzīga skaidu plātnei, taču tās ražošanas process atšķiras. MDF tiek izgatavots, līmējot un presējot koksnes šķiedras, veidojot cietu dēli. tādēļ šiem paneļiem ir īpaši augsta izturība pret lūzumiem un locīšanos.

Universālas mēbeles

Universāla mēbele ir lieliska izvēle tiem, kam ir šaubas par izvēlētajām mēbelēm. Universālās mēbeles var uzstādīt gan labās, gan kreisās puses versijās. Pirms preces montāžas varat mierīgi pārdomāt, kura puse Jums piestāvētu vislabāk, un pielāgot mēbeles pēc savas izvēles.

Piemērots putekļsūcējiem-robotiem

Šī mēbele ir pielāgota robotu putekļsūcējam. Sortimentā arvien vairāk parādās mēbeles ar augstākām kājām, kas paredzētas mājām ar robotu putekļsūcējiem. Šādu mēbeļu kāju augstums ir pielāgots standarta robotu putekļsūcējiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka kāju augstumam jābūt lielākam par 10 cm - tad robots viegli aizsniegs vietas zem mēbelēm un neaizķersies.
Lasīt vairāk

FSC sertifikāts

FSC ir globālā meža apsaimniekošanas sertifikācijas sistēma, kas paredzēta, lai nodrošinātu pareizu mežu apsaimniekošanu. Produkti, kas apzīmēti ar šo marķējumu, nodrošina, ka tie ir ražoti, izmantojot bioloģiski audzētu koksni no ekonomiski dzīvotspējīgiem mežiem. Šis sertifikāts ir īpaši svarīgs mēbeļu ražotājiem - sertifikāts apliecina, ka viņu darbība atbilst noteiktajiem FSC principiem un kritērijiem. Tas patērētājam garantē, ka piedāvātie produkti tiek ražoti saskaņā ar ilgtspējīgas mežsaimniecības principiem.
Lasīt vairāk

Papildu priekšmeti no kolekcijas

Šī mēbeļu kolekcija atspoguļo skandināvu stila patieso skaistumu. Kolekcijas mēbeles ietver šī stila galvenās iezīmes - vienkāršību, minimālisku dizainu un praktiskumu. Metāla rokturi organiski papildina minimālisma dizaina estētiku. Mēbeles ir piemērotas putekļsūcējiem-robotiem, nodrošinot ne tikai mūsdienīgumu, bet arī vienkāršu tīrības uzturēšanu mājās. Šī mēbeļu kolekcija ir lieliska izvēle tiem, kuri vēlas izveidot mūsdienīgu un mājīgu guļamistabu, kas atspoguļo tīru un sakoptu estētiku un ir pielāgota mūsdienu dzīvesveida vajadzībām.

Līdzīgas preces