_preke_tiekejo_sandelyje

Skapis 485264

600 
Nav noliktavā

Apraksts

Izmēri

Augstums:
1899 mm
Platums:
1130 mm
Dziļums:
560 mm
Kāju augstums:
213 mm
Durvju daudzums:
2 gab.
Svars:
88 kg
Vidējais piegādes laiks:
10 darba dienas
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Raksturojums

Kājas:
  • Koks
Spogulis:
  • Nav
Skapja durvis:
  • Bīdāmās
Krāsa:
  • Balts
  • Gaiši brūns
Materiāli:
  • MDF
Koks:
  • Priede
Izcelsme:
Dānija
Produkta kods:
485261
FSC sertifikāts
MDF plātne
Koka kājiņas
Piemērots putekļsūcējiem-robotiem
Ražots Eiropas Savienībā

FSC sertifikāts

FSC ir globālā meža apsaimniekošanas sertifikācijas sistēma, kas paredzēta, lai nodrošinātu pareizu mežu apsaimniekošanu. Produkti, kas apzīmēti ar šo marķējumu, nodrošina, ka tie ir ražoti, izmantojot bioloģiski audzētu koksni no ekonomiski dzīvotspējīgiem mežiem. Šis sertifikāts ir īpaši svarīgs mēbeļu ražotājiem - sertifikāts apliecina, ka viņu darbība atbilst noteiktajiem FSC principiem un kritērijiem. Tas patērētājam garantē, ka piedāvātie produkti tiek ražoti saskaņā ar ilgtspējīgas mežsaimniecības principiem.
Lasīt vairāk

MDF plātne

MDF apzīmē vidēja blīvuma kokšķiedru plātni. Šī plāksne ir līdzīga skaidu plātnei, taču tās ražošanas process atšķiras. MDF tiek izgatavots, līmējot un presējot koksnes šķiedras, veidojot cietu dēli. tādēļ šiem paneļiem ir īpaši augsta izturība pret lūzumiem un locīšanos.

Piemērots putekļsūcējiem-robotiem

Šī mēbele ir pielāgota robotu putekļsūcējam. Sortimentā arvien vairāk parādās mēbeles ar augstākām kājām, kas paredzētas mājām ar robotu putekļsūcējiem. Šādu mēbeļu kāju augstums ir pielāgots standarta robotu putekļsūcējiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka kāju augstumam jābūt lielākam par 10 cm - tad robots viegli aizsniegs vietas zem mēbelēm un neaizķersies.
Lasīt vairāk

Papildu priekšmeti no kolekcijas

Skandināvu stila kolekcija- plašas un praktiskas mēbeles. Šajā kolekcijā var atrast visu, kas nepieciešams, lai iekārtotu mūsdienīgu jauniešu istabu vai papildinātu jebkuru citu telpu. Koka kājas piešķir mēbelēm dabiskuma un siltuma sajūtu, kas ir neatņemama skandināvu interjera iezīme. Pateicoties ahromatisko krāsu daudzveidībai, Jūs varat kombinēt mēbeles, kas vislabāk atbildīs Jūsu interjeram vai piešķirs telpai jaunu raksturu. Kolekcijas mēbelēm raksturīgie noapaļotie stūri piešķir interjeram smalku šarmu. Turklāt šīs mēbeles ir piemērotas putekļsūcējam-robotiem, padarot mājas uzkopšanu pavisam vienkāršu.