Plaukts 485679

1
234 
vidēji 25 d.d.
100 prece(s)
+

Apraksts

Izmēri

Augstums:
1335 mm
Platums:
1100 mm
Dziļums:
404 mm
Plāksnes biezums:
16 mm
Fasādes biezums:
16 mm
Augšējās plāksnes biezums:
16 mm
Durvju daudzums:
3 gab.
Virsmas maksimālā slodze:
35 kg
Katra plaukta maksimālā svara izturība:
5 kg
Vidējais piegādes laiks:
25 darba dienas
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Raksturojums

Rokturi:
  • Push to open mehānisms
Krāsa:
  • Balts
  • Amatniecības zelta ozols
Materiāli:
  • LKSP
Papildus materiāls:
  • ABS
Izcelsme:
Eiropas savienība
Produkta kods:
485679
Push to open
Aizsargātas malas
Mēbeļu stiprināšana
Ražots Eiropas Savienībā

Push to open

Atveriet durvis un atvilktnes tikai ar vienu pieskārienu. "Push to open" sistēma sastāv no atsperes un magnētiskā mehānisma kombinācijas durvju nospiešanai un turēšanai. Durvju atvēršanai arī eņģes ir ar īpašām kompresijas atsperēm. Pateicoties šim mehānismam, mēbelēm nav nepieciešami rokturi. Jūs varat atvērt un aizvērt durvis, un atvilktnes ar vienu klikšķi.
Lasīt vairāk

Aizsargātas malas

Mēbeļu malas ir pārklātas ar apdares lenti - šis materiāls ir izgatavots no stipras plastmasas, ko parasti izmanto, lai aizsargātu mēbeļu paneļu malas.

Mēbeļu stiprināšana

Mēs iesakām stiprināt mēbeles pie sienas. Pirms mēbeļu stiprināšanas pārliecinieties, vai skrūves ir piemērotas sienai, pie kuras tiks piestiprināta mēbeles, šī darbība nodrošinās stiprinājuma kvalitāti. Piekaramajām vai pie sienas stiprināmām mēbelēm stiprinājuma skrūves nav iekļautas komplektācijā, tāpēc par tām būs jārūpējas pašiem. Izvēlieties mēbeļu stiprinājuma skrūves atbilstoši mēbeļu svaram un sienas tipam: reģipsis, koks, betons utt. Katrai sienai ir nepieciešamas dažāda veida skrūves vai pat urbšanas dziļums Kvalitātes nodrošināšanai izvēlieties tikai tādas skrūves, kas piemērotas konkrētam sienas materiālam.
Lasīt vairāk

Papildu priekšmeti no kolekcijas

Ja meklējat mūsdienīgus dizaina risinājumus savam mājoklim, pievērsiet uzmanību šai kolekcijai. Zelta "Craft" ozola un baltās krāsas kombinācija izskatīsies ļoti moderni, un mēbeļu neparastās formas piešķirs telpai individualitāti. Minimālistisko dizainu papildina atvēršanas mehānisms "Push to open", pateicoties kuram, durvis un atvilktnes var atvērt tikai ar vienu pieskārienu. Mēbeļu malas ir aizsargātas ar īpašu lenti, kas nodrošina, ka mēbeles saglabājas lieliskā stāvoklī pat pēc ilgas lietošanas. Kolekcija apvieno stilu un praktiskumu, padarot to par lielisku izvēli mūsdienīgai mājai.

Līdzīgas preces