Tv galds 484567

173 
vidēji 20 d.d.
100 prece(s)
+

Apraksts

Izmēri

Augstums:
455 mm
Platums:
1875 mm
Dziļums:
400 mm
Plāksnes biezums:
16 mm
Fasādes biezums:
16 mm
Augšējās plāksnes biezums:
16 mm
Durvju daudzums:
2 gab.
Virsmas maksimālā slodze:
35 kg
Katra plaukta maksimālā svara izturība:
3 kg
Vidējais piegādes laiks:
20 darba dienas
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Raksturojums

Kājas:
 • Nav
Bremzes:
Galda veids:
 • Ar durvīm
Elektroinstalācijas atveres:
 • Nav
Rokturi:
 • Push to open mehānisms
Krāsa:
 • Balts
 • Glancēts balts
 • Grandson ozols
LED:
 • Nav
Materiāli:
 • LKSP
Papildus materiāls:
 • Rūdīts stikls
 • ABS
Izcelsme:
Eiropas savienība
Produkta kods:
484569
Glancēta virsma
Aizsargātas malas
Rūdīts stikls
Klusās aizvēršanas mehānisms
Push to open
Ražots Eiropas Savienībā

Aizsargātas malas

Mēbeļu malas ir pārklātas ar apdares lenti - šis materiāls ir izgatavots no stipras plastmasas, ko parasti izmanto, lai aizsargātu mēbeļu paneļu malas.

Rūdīts stikls

Tas ir termiski apstrādāts stikls, kura mehāniskā pretestība ir 5-6 reizes lielāka nekā parastajam, neapstrādātajam stiklam. Tāpēc stikls kļūst izturīgāks pret mehāniskiem triecieniem, augstām temperatūrām un tā svārstībām. Saplīstot, stikls sadrūp daudzos mazos gabaliņos, kas nav tik asi, kā parastais stikls.

Klusās aizvēršanas mehānisms

Šis mehānisms ir īpašs ar to, ka aizsargā durvis un atvilktnes no ātras aizvēršanās. Pateicoties īpašajiem amortizatoriem, durvis un atvilktnes tiek apturētas tieši pirms aizvēršanas un lēnām ievelkas, tāpēc nerada troksni.

Push to open

Atveriet durvis un atvilktnes tikai ar vienu pieskārienu. "Push to open" sistēma sastāv no atsperes un magnētiskā mehānisma kombinācijas durvju nospiešanai un turēšanai. Durvju atvēršanai arī eņģes ir ar īpašām kompresijas atsperēm. Pateicoties šim mehānismam, mēbelēm nav nepieciešami rokturi. Jūs varat atvērt un aizvērt durvis, un atvilktnes ar vienu klikšķi.
Lasīt vairāk

Papildu priekšmeti no kolekcijas

Šī modernā stila kolekcija piešķirs viesistabai nevainojamas elegances sajūtu. Glancēta baltā krāsa harmoniski saplūst ar "Grandson" ozola izsmalcināto nokrāsu, kas piešķirs mājoklim izcilu šarmu. Šīs mēbeles ir izstrādātas, pievēršot īpašu uzmanību detaļām, lai mājoklis izskatītos pārsteidzošs.
Mēbeles ir ne tikai estētiski pievilcīgas, bet arī praktiskas. Iebūvētais klusās aizvēršanās mehānisms nodrošinās durvju un atvilktņu aizvēršanu bez papildu trokšņiem. Turklāt to atvēršana būs ārkārtīgi vienkārša un ērta, jo atvilktnēs un durvīs ir iebūvēts "Push to open" atvēršanas mehānisms. Kolekcijā izmantots rūdīts stikls, kas ir izturīgāks un drošāks par parasto stiklu. Mēbeļu malas ir aizsargātas, lai Jūs varētu būt mierīgi par to nolietošanos. Ja vēlaties dzīvojamās istabas interjeram piešķirt vēl lielāku unikalitāti, papildus varat izvēlēties LED apgaismojumu.
Šī kolekcija ir lieliski piemērota tiem, kas savā mājas interjerā meklē smalku skaistumu un komfortu. Tas piešķirs Jūsu mājām unikālu šarmu un palīdzēs izveidot ērtu un elegantu vidi, kurā Jūs jutīsities kā savā sapņu mājā.

Lasīt vairāk