Ieteicams
_preke_tiekejo_sandelyje

Viesistabas komplekts 489283

857 
Nav noliktavā

Apraksts

Izmēri

Tv galda izmēri:
500 x 1640 x 420 mm
Vitrīnas izmēri:
2000 x 800 x 420; 900 x 1500 x 420 mm
Pakaramo plauktu izmēri:
220 x 1600 x 240 mm
Galdiņa izmēri:
420 x 710 x 1150 mm
Plāksnes biezums:
16 mm
Vidējais piegādes laiks:
5 darba dienas
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Raksturojums

Kājas:
  • Metāls
Komplekta veids:
  • Ar TV galdu
  • Atsevišķas daļas
  • Ar papildu aprīkojumu
Bremzes:
Krāsa:
  • Artisan ozols
  • Pelēks marmors
Komplektācija:
  • Iespējams izmainīt
LED:
Materiāli:
  • LKSP
  • Stikls
Papildus materiāls:
  • ABS
Izcelsme:
Eiropas savienība
Produkta kods:
489284
Metāla kājas
Klusās aizvēršanas mehānisms
Aizsargātas malas
Energoefektīvs LED apgaismojums
Mēbeļu stiprināšana
Piemērots putekļsūcējiem-robotiem
Ražots Eiropas Savienībā

Klusās aizvēršanas mehānisms

Šis mehānisms ir īpašs ar to, ka aizsargā durvis un atvilktnes no ātras aizvēršanās. Pateicoties īpašajiem amortizatoriem, durvis un atvilktnes tiek apturētas tieši pirms aizvēršanas un lēnām ievelkas, tāpēc nerada troksni.

Aizsargātas malas

Mēbeļu malas ir pārklātas ar apdares lenti - šis materiāls ir izgatavots no stipras plastmasas, ko parasti izmanto, lai aizsargātu mēbeļu paneļu malas.

Mēbeļu stiprināšana

Mēs iesakām stiprināt mēbeles pie sienas. Pirms mēbeļu stiprināšanas pārliecinieties, vai skrūves ir piemērotas sienai, pie kuras tiks piestiprināta mēbeles, šī darbība nodrošinās stiprinājuma kvalitāti. Piekaramajām vai pie sienas stiprināmām mēbelēm stiprinājuma skrūves nav iekļautas komplektācijā, tāpēc par tām būs jārūpējas pašiem. Izvēlieties mēbeļu stiprinājuma skrūves atbilstoši mēbeļu svaram un sienas tipam: reģipsis, koks, betons utt. Katrai sienai ir nepieciešamas dažāda veida skrūves vai pat urbšanas dziļums Kvalitātes nodrošināšanai izvēlieties tikai tādas skrūves, kas piemērotas konkrētam sienas materiālam.
Lasīt vairāk

Piemērots putekļsūcējiem-robotiem

Šī mēbele ir pielāgota robotu putekļsūcējam. Sortimentā arvien vairāk parādās mēbeles ar augstākām kājām, kas paredzētas mājām ar robotu putekļsūcējiem. Šādu mēbeļu kāju augstums ir pielāgots standarta robotu putekļsūcējiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka kāju augstumam jābūt lielākam par 10 cm - tad robots viegli aizsniegs vietas zem mēbelēm un neaizķersies.
Lasīt vairāk

Ieteicams

Šo produktu iesaka mūsu komanda. Ko tas nozīmē?

Mūsu mājaslapā ir pieejami tūkstošiem dažādu mēbeļu modeļu no simtiem dažādu piegādātāju, tāpēc ir gandrīz neiespējami fiziski pārbaudīt visus produktus pirms to izlikšanas mūsu interneta veikalā. Taču šo konkrēto preci vai tās piegādātāju mūsu komanda iesaka, ņemot vērā daudzus faktorus: izmantoto materiālu kvalitāte, laba cenas un kvalitātes attiecība, zems garantijas apkalpošanas situāciju apjoms, iepakojums, iepriekšējā pārdošanas vēsture. Mēs pastāvīgi pārskatām savus ieteikumus, lai Jūs varētu būt pārliecināti, ka esat izvēlējies labāko produktu.

Lasīt vairāk

Papildu priekšmeti no kolekcijas

Mēbeļu kolekcija, kas apburs ar savu unikālo dizainu un praktiskumu. Šīs kolekcijas galvenais akcents ir marmora iedvesmotās detaļas. Šie elegantie raksti skaisti papildina "Artisan" ozolkoka krāsu, radot mājās izcilu stila atmosfēru. Metāla kājas piešķir mēbelēm papildu mūsdienīgumu. Kolekcija izceļas arī ar dekoratīvo stiklu, kas ne tikai piešķir mēbelēm viegluma sajūtu, bet arī daļēji noslēpj aiz stikla novietotās lietas. Mēbelēs iebūvētais LED apgaismojums rada mājīgu un modernu atmosfēru, vienlaikus izceļot interjera elementus. Pārdomāti integrētie slēptie rokturi palīdz saglabāt kopējo interjera saskaņotību, bez nepieciešamības pēc papildu detaļām. Šīs kolekcijas mēbelēm ir arī klusais aizvēršanas mehānisms, kas ļauj viegli aizvērt durvis, neradot papildu troksni. Aizsargātas malas nodrošina, ka mēbeles var lietot, neuztraucoties par ātru to nolietošanos. Turklāt, kolekcija ir piemērota mājokļiem, kuros tiek novērtēta vienkārša un ērta uzkopšana, jo mēbeles ir piemērotas putekļsūcējiem-robotiem. Atklājiet šīs kolekcijas valdzinošo harmoniju un radiet savā mājoklī neatkārtojamu atmosfēru.

Lasīt vairāk