Dizaineri iesaka
_preke_tiekejo_sandelyje

Stūra dīvāns 526759

2
1 049 
Nav noliktavā

Apraksts

Izmēri

Kolekcija:
Augstums:
930 mm
Platums:
2600 mm
Dziļums:
1650 mm
Sēdvietas augstums:
430 mm
Roku balstu augstums:
650 mm
Roku balstu platums:
220 mm
Roku balsta dziļums:
830 mm
Guļamvietas platums:
1420 mm
Guļamvietas garums:
2100 mm
Kāju augstums:
40 mm
Svars:
160 kg
Vidējais piegādes laiks:
15 darba dienas
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Raksturojums

Gulēšanas funkcija:
Pārveidošanas mehānisms:
 • Eurobook
Kājas:
 • Plastmasa
Gultas veļas kaste:
Atsperes:
 • Bonell tipa
Leņķis universāls:
 • Nav
Krāsa:
 • Krēms
Materiāli:
 • Audums
Korpusa materiāls:
 • LKSP
 • Koks
Materiāla veids:
 • Velūrs
Izcelsme:
Eiropas savienība
Produkta kods:
526764

Audumi

Castel audums

Mīksts audums ar smalku spīdumu. Pateicoties šai īpašībai, audumam ir tendence mainīt toni, atkarībā no apgaismojuma. Auduma ražošanā izmantotā tehnoloģija "Easy Clean" neļauj šķidrumiem iesūkties audumā. Ja ir izlijis kāds šķidrums to var viegli noslaucīt ar mitru drānu. Tāpat šim audumam ir "Reach" sertifikāts, kas pierāda, ka audums nesatur kaitīgas vielas. Šo audumu drīkst tīrīt tikai ar maigiem polsterējumam paredzētiem tīrīšanas līdzekļiem. Neveiciet mitro tīrīšanu un nebaliniet.

 • Viegli tīrīt
 • Antibakteriāls
 • Noturīgs pret traipiem
 • Izturīgs pret savelšanos
 • Ugunsizturīgs
Auduma iezīme
Veids:
Samts
Sastāvs:
100% PES
Blīvums:
350 g/m² ±5%
Martindale ciklu skaits:
45000-55000
Noturīgs pret savelšanos:
4-5
Krāsu noturība pret gaismu:
4
Velūrs
Ar gulēšanas funkcija
Gulēšanas mehānisms "Eurobook"
Bonnell atsperes
Ar veļas kasti
Tas pats audums
Ražots Eiropas Savienībā

Velūrs

Velūrs ir audums ar mīkstu un spīdīgu tekstūru, kam ir tendence mainīt krāsu atkarībā no apgaismojuma. No pirmā acu skatiena, velūrs ir līdzīgs velvetam, taču tie ir atšķirīgi audumi. Velūrs var būt izgatavots no dabīga vai sintētiska materiāla - parasti no kokvilnas, poliestera vai abu šo materiālu kombinācijas. Izgatavošanā izmanto trikotāžas konstrukciju, kas piešķir audumam elastību. Mēbeles no šī auduma ilgāk saglabās savu sākotnējo izskatu, ja par tām pareizi rūpēsieties. Putekļu notīrīšanai izmantojiet mīkstas birstes. Audumu tīrīšanai varat izmantot arī putekļusūcēju ar speciālu uzgali. Ja gadījies izliet šķidrumu, noslaukiet virsmu ar sausu un tīru drānu. Neberzējiet audumu, jo tas var sabojāt tā struktūru. Noturīgāku traipu gadījumā izmantojiet vieglu tīrīšanas līdzekli uz ūdens bāzes. Pirms jebkura tīrīšanas līdzekļa lietošanas, pārbaudiet to uz neuzkrītošas virsmas.
Lasīt vairāk

Gulēšanas mehānisms "Eurobook"

Šis ir viens no populārākajiem mēbeļu pārveidošanas mehānismiem, kas ļaus bez lielas piepūles pārveidot mēbeles. Kā izmantot šo mehānismu? Pavelciet sēžamo daļu pret sevi un nolaidiet muguras daļu, tādējādi sagatavojot vietu gulēšanai. Šī metode ļaus bez lielas piepūles pārvērst mēbeles par guļamvietu. Šāda veida mēbelēm ir raksturīga īpaši ietilpīga gultas veļas kaste, ko var redzēt, kad sēdeklis ir atliekts.
Lasīt vairāk

Bonnell atsperes

Tās ir konusa formas metāla atsperes, kas ir apvienotas ar poliuretāna un filca pamatni. Šāda veida atsperes nodrošina lielisku gaisa cirkulāciju, kas novērš mitruma uzkrāšanos. Produkti ar šīm atsperēm ātri reaģē uz ķermeņa stāvokļa izmaiņām. Atsperes ir cieši savienotas viena ar otru, tāpēc tām ir tendence kustēties visām kopā.

Tas pats audums

Mēbeļu aizmugures audums neatšķiras no galveno mēbeļu auduma. Jūs varat izvietot mēbeles istabas vidū.
Juoda studija

Dizaineri iesaka

Mēs saprotam, ka Jūs meklējat ekskluzīvus un unikālus risinājumus savam mājoklim. Tādēļ, esam piesaistījuši dizaineru komandu, kas no visām mūsu piedāvātajām mēbelēm ir izvēlējušies tās, kas vislabāk atspoguļo mūsdienu interjera tendences. Izvēloties preces, kas apzīmētas ar šo zīmi, Jūs bez grūtībām piešķirsiet ekskluzīvu raksturu sava mājokļa interjeram.

Papildu priekšmeti no kolekcijas