_preke_tiekejo_sandelyje

Sānu galds 485868

90 
Nav noliktavā

Apraksts

Izmēri

Augstums:
700 mm
Platums:
350 mm
Garums:
400 mm
Svars:
7 kg
Vidējais piegādes laiks:
10 darba dienas
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Raksturojums

Galda virsmas materiāls:
  • MDF
Galda veids:
  • Ar atvilktnēm
Rokturi:
  • Metāls
Krāsa:
  • Pelēks
Materiāli:
  • MDF
Izcelsme:
Dānija
Produkta kods:
485872
Metāla rokturi
MDF plātne
FSC sertifikāts
Ražots Eiropas Savienībā

MDF plātne

MDF apzīmē vidēja blīvuma kokšķiedru plātni. Šī plāksne ir līdzīga skaidu plātnei, taču tās ražošanas process atšķiras. MDF tiek izgatavots, līmējot un presējot koksnes šķiedras, veidojot cietu dēli. tādēļ šiem paneļiem ir īpaši augsta izturība pret lūzumiem un locīšanos.

FSC sertifikāts

FSC ir globālā meža apsaimniekošanas sertifikācijas sistēma, kas paredzēta, lai nodrošinātu pareizu mežu apsaimniekošanu. Produkti, kas apzīmēti ar šo marķējumu, nodrošina, ka tie ir ražoti, izmantojot bioloģiski audzētu koksni no ekonomiski dzīvotspējīgiem mežiem. Šis sertifikāts ir īpaši svarīgs mēbeļu ražotājiem - sertifikāts apliecina, ka viņu darbība atbilst noteiktajiem FSC principiem un kritērijiem. Tas patērētājam garantē, ka piedāvātie produkti tiek ražoti saskaņā ar ilgtspējīgas mežsaimniecības principiem.
Lasīt vairāk

Papildu priekšmeti no kolekcijas

Šī mēbeļu kolekcija atspoguļo skandināvu stila patieso skaistumu. Kolekcijas mēbeles ietver šī stila galvenās iezīmes - vienkāršību, minimālisku dizainu un praktiskumu. Metāla rokturi organiski papildina minimālisma dizaina estētiku. Mēbeles ir piemērotas putekļsūcējiem-robotiem, nodrošinot ne tikai mūsdienīgumu, bet arī vienkāršu tīrības uzturēšanu mājās. Šī mēbeļu kolekcija ir lieliska izvēle tiem, kuri vēlas izveidot mūsdienīgu un mājīgu guļamistabu, kas atspoguļo tīru un sakoptu estētiku un ir pielāgota mūsdienu dzīvesveida vajadzībām.