Jaunumi

  • KĀ IZVĒLĒTIES BĀRA KRĒSLUS?

   KĀ IZVĒLĒTIES BĀRA KRĒSLUS?

   Ja jūsu virtuvē ir bārs un plānojat iegādāties bāra krēslus pie tā, ir daži jautājumi, kurus vajadzētu apdomāt. Cik augsts ir bārs? Kāda veida krēslus vēlaties? To skaitu, funkcionalitāti.

  • Kā mazu telpu pārvērst lielākā padarīt lielāku?

   Kā mazu telpu pārvērst lielākā padarīt lielāku?

   Kā profesionāļi izspiež maksimumu no ierobežotas telpas? Visbiežāk viņi vienkārši apmāna acis un vizuāli paplašina / palielina mērogu.

  • Gaisma mājās rada omulību

   Gaisma mājās rada omulību

   Mainīt interjeru, nemainot krāsas un pat nepārstumjot mēbeles, visvieglāk iespējams, ņemot palīgā apgaismojumu. Piemērots apgaismojums ne vien kalpos funkcionāli, tas var pārvērst māju par “mākslas darbu”, radīt izsmalcinātu drāmu. Citā gadījumā, ja apgaismojums ierīkots “nepareizi”, cilvēks var justies nomākts un nelaimīgs.

  • Patīkamu māju ceļvedis

   Patīkamu māju ceļvedis

   Bez šaubām, ne viens vien, iekārtojot mājokli, saduras ar daudziem jautājumiem - ar ko sākt, kā no ierobežotas telpas iegūt maksimālu funkcionālu un estētisku efektu, kā neapmaldīties krāsu, materiālu, mēbeļu un interjera elementu dažādībā, kā, esot ierobežotai naudas summai, radīt patīkamu un ērtu mājokli? Arvien vairāk cilvēkiem par pirmo ceļvedi interjera pasaulē kļūst interjera žurnāli, mēbeļu katalogi.

  • Pie dabas kā mājās

   Pie dabas kā mājās

  • Mātes dienas dāvanu idejas ar Berry

   Maija otrā nedēļas nogale rūpīgi jāizplāno jau laicīgi. Ikviens no mums vēlas pārsteigt savu mammu. Tiem, kuri joprojām nav izlēmuši, ko mammai uzdāvināt, piedāvājam piecas dāvanu idejas.

  • Vai zini, kādiem pakaramajiem jābūt tavā skapī?

   Vai zini, kādiem pakaramajiem jābūt tavā skapī?

   Drēbju pakaramie ir dažādi ne tāpēc, kā kāds tā izdomāja. Tie ir atšķirīgi, lai pakarinātās drēbes karātos skaisti un pēc noņemšanas neizskatītos „kā no pakaramā” — tām nebūtu nekādu deformāciju, piemēram, plecu zonā. Tāpēc, izvēloties pakaramos savam skapim un apģērbam, vispirms padomā, kādu apģērbu uz tiem visbiežāk karināsi.

  • Atsvaidzini terasi ar mājās atrodamiem aksesuāriem

   Iztēlosimies, ka jūsu terasē visu vietu aizņem mēbeles. Gan tās, kuras paredzētas āra telpām, gan tās, kuras savu ceļu atradušas no mājas iekštelpām. Tomēr jūs neesat apmierināti ar koptēlu — liekas, ka kaut kas trūkst un terasei nepiemīt mājīguma sajūta. Pazīstama situācija? Šajos gadījumos talkā var nākt mājas aksesuāri. Tie nav dārgi un bieži vien nav jāpērk no jauna, jo varat izmantot lietas, kas jau atrodamas jūsu mājā vai dzīvoklī.

  • 5 ieteikumi, kā izvēlēties dīvānu

   Varbūt ne man vienai viens no viesistabas pamatelementiem ir dīvāns. Visbiežāk tam apkārt izkārtojas pārējās mēbeles un notiek filmu vakari un viesu uzņemšana. Labu un ērtu dīvānu pēc fotogrāfijām vai izskata izvēlēties neizdosies, tomēr ir vairāki svarīgi punkti, kuriem ir vērts pievērst uzmanība, kad izvēlaties dīvānu.

  • Vai zini, kādām vāzēm vajadzētu būt mājās?

  Atgriezties lapas augšā