Jaunumi

  • KĀ IZVĒLĒTIES BĀRA KRĒSLUS?

   KĀ IZVĒLĒTIES BĀRA KRĒSLUS?

   Ja jūsu virtuvē ir bārs un plānojat iegādāties bāra krēslus pie tā, ir daži jautājumi, kurus vajadzētu apdomāt. Cik augsts ir bārs? Kāda veida krēslus vēlaties? To skaitu, funkcionalitāti.

  • Kā mazu telpu pārvērst lielākā padarīt lielāku?

   Kā mazu telpu pārvērst lielākā padarīt lielāku?

   Kā profesionāļi izspiež maksimumu no ierobežotas telpas? Visbiežāk viņi vienkārši apmāna acis un vizuāli paplašina / palielina mērogu.

  • Gaisma mājās rada omulību

   Gaisma mājās rada omulību

   Mainīt interjeru, nemainot krāsas un pat nepārstumjot mēbeles, visvieglāk iespējams, ņemot palīgā apgaismojumu. Piemērots apgaismojums ne vien kalpos funkcionāli, tas var pārvērst māju par “mākslas darbu”, radīt izsmalcinātu drāmu. Citā gadījumā, ja apgaismojums ierīkots “nepareizi”, cilvēks var justies nomākts un nelaimīgs.

  • Patīkamu māju ceļvedis

   Patīkamu māju ceļvedis

   Bez šaubām, ne viens vien, iekārtojot mājokli, saduras ar daudziem jautājumiem - ar ko sākt, kā no ierobežotas telpas iegūt maksimālu funkcionālu un estētisku efektu, kā neapmaldīties krāsu, materiālu, mēbeļu un interjera elementu dažādībā, kā, esot ierobežotai naudas summai, radīt patīkamu un ērtu mājokli? Arvien vairāk cilvēkiem par pirmo ceļvedi interjera pasaulē kļūst interjera žurnāli, mēbeļu katalogi.

  Atgriezties lapas augšā