_preke_tiekejo_sandelyje

Viesistabas komplekts 478228

2 081 
vidēji 10 d.d.
50 prece(s)
+

Apraksts

Izmēri

Tv galda izmēri:
470 x 1640 x 470 mm
Kumodes izmēri:
980 x 1090 x 400; 980 x 1510 x 400 mm
Plauktu izmēri:
1460 x 1090 x 400 mm
Kāju augstums:
102 mm
Vidējais piegādes laiks:
10 darba dienas
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Raksturojums

Kājas:
  • Metālisks
Komplekta tips:
  • Ar TV galdu
  • Atsevišķas daļas
Bremzes:
Rokturi:
  • Metālisks
Krāsa:
  • Dusty zaļš
Komplektācija:
  • Iespējams izmainīt
Materiāli:
  • LKSP
Papildus materiāls:
  • ABS
Izcelšanās:
Vācija
Produkta kods:
478228
Ražots Vācijā
Izturība pret skrāpējumiem
Metāla kājas
Aizsargātas malas
Metāla rokturi
Piemērots putekļsūcējiem-robotiem
Klusās aizvēršanas mehānisms
Regulējami plaukti

Izturība pret skrāpējumiem

Mēbeļu virsma ir pārklāta ar caurspīdīgu materiālu, kas pasargā no sīkiem skrapējumiem. Šis materiāls padara mēbeles, ne tikai izturīgas pret skrāpējumiem, bet arī labāk aizsargātas no mitruma un netīrumiem.

Aizsargātas malas

Mēbeļu malas ir pārklātas ar apdares lenti - šis materiāls ir izgatavots no stipras plastmasas, ko parasti izmanto, lai aizsargātu mēbeļu paneļu malas.

Piemērots putekļsūcējiem-robotiem

Šī mēbele ir pielāgota robotu putekļsūcējam. Sortimentā arvien vairāk parādās mēbeles ar augstākām kājām, kas paredzētas mājām ar robotu putekļsūcējiem. Šādu mēbeļu kāju augstums ir pielāgots standarta robotu putekļsūcējiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka kāju augstumam jābūt lielākam par 10 cm - tad robots viegli aizsniegs vietas zem mēbelēm un neaizķersies.
Lasīt vairāk

Klusās aizvēršanas mehānisms

Šis mehānisms ir īpašs ar to, ka aizsargā durvis un atvilktnes no ātras aizvēršanās. Pateicoties īpašajiem amortizatoriem, durvis un atvilktnes tiek apturētas tieši pirms aizvēršanas un lēnām ievelkas, tāpēc nerada troksni.

Komplekts sastāv no

Papildu priekšmeti no kolekcijas

Ja esat modernā stila cienītājs, šī mēbeļu kolekcija lieliski iederēsies Jūsu mājās. Minimālistiski metāla rokturi un metāla kājas piešķir mēbelēm īpašu šarmu. Zaļā "Dusty" krāsa kombinācijā ar matētām mēbeļu virsmām piešķirs interjeram maigumu un pavasarīgu noskaņu. Vācijā ražotās mēbeles neliks vilties ar savu kvalitāti, jo to virsma ir izturīga pret sīkiem skrāpējumiem, bet paneļu malas aizsargātas ar speciālu lenti. Tāpat arī mēbelēm ir klusās aizvēršanās mehānisms, pateicoties kuram, atvilktnes un durvis būs pasargātas no skaļas aizvēršanās. Kolekcija ir pielāgota, lai mājas uzkopšanai varētu izmantot robotu-putekļsūcēju, tāpēc kārtības uzturēšana zem mēbelēm būs ārkārtīgi vienkārša.