_preke_tiekejo_sandelyje

Tv galds 478201

422 
vidēji 10 d.d.
50 prece(s)
+

Apraksts

Izmēri

Augstums:
467 mm
Platums:
1632 mm
Dziļums:
465 mm
Kāju augstums:
102 mm
Durvju skaits:
1 gab.
Atvilktņu skaits:
2 gab.
Vidējais piegādes laiks:
10 darba dienas
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Raksturojums

Kājas:
  • Metālisks
Bremzes:
Mēbeļu tips:
  • Ar atvilktnēm
  • Ar durvīm
Rokturi:
  • Metālisks
Krāsa:
  • Dusty zaļš
Materiāli:
  • LKSP
Papildus materiāls:
  • ABS
Izcelšanās:
Vācija
Produkta kods:
478201
Ražots Vācijā
Izturība pret skrāpējumiem
Metāla kājas
Aizsargātas malas
Metāla rokturi
Piemērots putekļsūcējiem-robotiem
Klusās aizvēršanas mehānisms

Izturība pret skrāpējumiem

Mēbeļu virsma ir pārklāta ar caurspīdīgu materiālu, kas pasargā no sīkiem skrapējumiem. Šis materiāls padara mēbeles, ne tikai izturīgas pret skrāpējumiem, bet arī labāk aizsargātas no mitruma un netīrumiem.

Aizsargātas malas

Mēbeļu malas ir pārklātas ar apdares lenti - šis materiāls ir izgatavots no stipras plastmasas, ko parasti izmanto, lai aizsargātu mēbeļu paneļu malas.

Piemērots putekļsūcējiem-robotiem

Šī mēbele ir pielāgota robotu putekļsūcējam. Sortimentā arvien vairāk parādās mēbeles ar augstākām kājām, kas paredzētas mājām ar robotu putekļsūcējiem. Šādu mēbeļu kāju augstums ir pielāgots standarta robotu putekļsūcējiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka kāju augstumam jābūt lielākam par 10 cm - tad robots viegli aizsniegs vietas zem mēbelēm un neaizķersies.
Lasīt vairāk

Klusās aizvēršanas mehānisms

Šis mehānisms ir īpašs ar to, ka aizsargā durvis un atvilktnes no ātras aizvēršanās. Pateicoties īpašajiem amortizatoriem, durvis un atvilktnes tiek apturētas tieši pirms aizvēršanas un lēnām ievelkas, tāpēc nerada troksni.

Papildu priekšmeti no kolekcijas

Ja esat modernā stila cienītājs, šī mēbeļu kolekcija lieliski iederēsies Jūsu mājās. Minimālistiski metāla rokturi un metāla kājas piešķir mēbelēm īpašu šarmu. Zaļā "Dusty" krāsa kombinācijā ar matētām mēbeļu virsmām piešķirs interjeram maigumu un pavasarīgu noskaņu. Vācijā ražotās mēbeles neliks vilties ar savu kvalitāti, jo to virsma ir izturīga pret sīkiem skrāpējumiem, bet paneļu malas aizsargātas ar speciālu lenti. Tāpat arī mēbelēm ir klusās aizvēršanās mehānisms, pateicoties kuram, atvilktnes un durvis būs pasargātas no skaļas aizvēršanās. Kolekcija ir pielāgota, lai mājas uzkopšanai varētu izmantot robotu-putekļsūcēju, tāpēc kārtības uzturēšana zem mēbelēm būs ārkārtīgi vienkārša.