Ieteicams
_preke_tiekejo_sandelyje

Skapis 448057

291 
vidēji 13 d.d.
100 prece(s)
+

Apraksts

Raksturojums

Kolekcija:
Kājas:
  • Plastmasas
Plaukti:
Bremzes:
Rokturi:
  • Metālisks
Krāsa:
  • Balts
  • Glancēts antracīts
Krāsu izvēle:
Materiāli:
  • LKSP
  • Rūdīts stikls
Papildus materiāls:
  • ABS
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Izmēri

Augstums:
820 mm
Platums:
970 mm
Dziļums:
400 mm
Svars:
36 kg
Vidējais piegādes laiks:
13 darba dienas

Informāciju

Ražots Vācijā
Izturība pret skrāpējumiem
Aizsargātas malas
Klusās aizvēršanas mehānisms
Regulējami plaukti
Rūdīts stikls
Metāla rokturi
Stikla virsma

Izturība pret skrāpējumiem

Mēbeļu virsma ir pārklāta ar caurspīdīgu materiālu, kas pasargā no sīkiem skrapējumiem. Šis materiāls padara mēbeles, ne tikai izturīgas pret skrāpējumiem, bet arī labāk aizsargātas no mitruma un netīrumiem.

Aizsargātas malas

Mēbeļu malas ir pārklātas ar apdares lenti - šis materiāls ir izgatavots no stipras plastmasas, ko parasti izmanto, lai aizsargātu mēbeļu paneļu malas.

Klusās aizvēršanas mehānisms

Šis mehānisms ir īpašs ar to, ka aizsargā durvis un atvilktnes no ātras aizvēršanās. Pateicoties īpašajiem amortizatoriem, durvis un atvilktnes tiek apturētas tieši pirms aizvēršanas un lēnām ievelkas, tāpēc nerada troksni.

Rūdīts stikls

Tas ir termiski apstrādāts stikls, kura mehāniskā pretestība ir 5-6 reizes lielāka nekā parastajam, neapstrādātajam stiklam. Tāpēc stikls kļūst izturīgāks pret mehāniskiem triecieniem, augstām temperatūrām un tā svārstībām. Saplīstot, stikls sadrūp daudzos mazos gabaliņos, kas nav tik asi, kā parastais stikls.


Ieteicams

Šo produktu iesaka mūsu komanda. Ko tas nozīmē?

Mūsu mājaslapā piedāvāti desmitiem tūkstošu dažādu mēbeļu modeļu, kurus piegādā simtiem dažādu piegādātāju, padarot gandrīz neiespējamu visu produktu fizisku pārbaudi, pirms to publicēšanas mūsu tiešsaistes veikalā. Tomēr šīs preces piegādātāju iesaka mūsu komanda, jo tas atbilst šādiem kritērijiem: labs iepakojums, piegādes laiks, cenas / veiktspējas attiecība, zems atgriešanas un garantijas skaits, kā arī laba pārdošanas vēsture. Mazāk, nekā puse no visiem produktiem saņem atzīmi ''Ieteicams'' un mēs pastāvīgi pārskatām mūsu ieteikumus, lai pārliecinātos, ka izvēlaties labāko produktu.

Līdzīgas preces