_preke_tiekejo_sandelyje

Viesistabas komplekts 209222

506 
vidēji 15 d.d.
50 prece(s)
+

Apraksts

Augstums:
1850 mm
Platums:
2300 mm
Dziļums:
435 mm
Plāksnes biezums:
16 mm
TV nišas izmēri:
920 x 1200 mm
Svars:
125 kg
Vidējais piegādes laiks:
15 darba dienas

Raksturojums

Komplekta veids:
  • Ar TV galdu
  • Kopējs
Bremzes:
Krāsa:
  • Rieksts
  • Glancēts balts
Komplektācija:
  • Nemainās
Materiāli:
  • LKSP
  • MDF
Izcelsme:
Eiropas savienība
Produkta kods:
209222
MDF plātne
Klusās aizvēršanas mehānisms
Glancēta virsma
Mēbeļu stiprināšana
Ražots Eiropas Savienībā

MDF plātne

MDF apzīmē vidēja blīvuma kokšķiedru plātni. Šī plāksne ir līdzīga skaidu plātnei, taču tās ražošanas process atšķiras. MDF tiek izgatavots, līmējot un presējot koksnes šķiedras, veidojot cietu dēli. tādēļ šiem paneļiem ir īpaši augsta izturība pret lūzumiem un locīšanos.

Klusās aizvēršanas mehānisms

Šis mehānisms ir īpašs ar to, ka aizsargā durvis un atvilktnes no ātras aizvēršanās. Pateicoties īpašajiem amortizatoriem, durvis un atvilktnes tiek apturētas tieši pirms aizvēršanas un lēnām ievelkas, tāpēc nerada troksni.

Mēbeļu stiprināšana

Pirms mēbeļu stiprināšanas pārliecinieties, vai skrūves ir piemērotas sienai, pie kuras tiks piestiprināta mēbeles, šī darbība nodrošinās stiprinājuma kvalitāti. Piekaramajām vai pie sienas stiprināmām mēbelēm stiprinājuma skrūves nav iekļautas komplektācijā, tāpēc par tām būs jārūpējas pašiem. Izvēlieties mēbeļu stiprinājuma skrūves atbilstoši mēbeļu svaram un sienas tipam: reģipsis, koks, betons utt. Katrai sienai ir nepieciešamas dažāda veida skrūves vai pat urbšanas dziļums Kvalitātes nodrošināšanai izvēlieties tikai tādas skrūves, kas piemērotas konkrētam sienas materiālam.
Lasīt vairāk

Līdzīgas preces