Ieteicams
_preke_tiekejo_sandelyje

Vannas komplekts 426143

758 
vidēji 13 d.d.
50 prece(s)
+

Apraksts

Raksturojums

Kājas:
 • Plastmasas
Spogulis:
Komplekta tips:
 • Atsevišķas daļas
 • Ar papildu aprīkojumu
Bremzes:
 • Tiek pārdots atsevišķi
Rokturi:
 • Metālisks
Izlietne:
 • Nav
Krāsa:
 • Navarra ozols
 • Glancēts balts
Krāsu izvēle:
 • Nav
Komplektācija:
 • Nemainās
LED:
Materiāli:
 • LKSP
 • MDF
 • Rūdīts stikls
Papildus materiāls:
 • ABS
Izcelšanās:
Vācija
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Izmēri

Augstums:
2000 mm
Platums:
1300 mm
Dziļums:
340 mm
Piekaramā skapja izmēri:
710 x 730 x 230 mm
Izlietnes skapja izmēri:
571 x 700 x 337 mm
Plauktu izmēri:
1297 x 390 x 337 mm
Svars:
68 kg
Vidējais piegādes laiks:
13 darba dienas

Informāciju

Mēbeļu kolekcija, kas palīdzēs izveidot mūsdienu stila interjeru. Minimālistiska dizaina metāla rokturi lieliski iekļaujas mēbeļu dizainā un kļūst gandrīz nemanāmi. ''Navarras'' dominējošā ozola krāsa tiek papildināta ar baltām mēbeļu fasādēm. Mēbeles ir viegli kopjamas, jo ir pārklātas ar bezkrāsainu materiālu, kas pasargā tās no sīkiem skrāpējumiem un ļaus viegli notīrīt uzkrātos netīrumus. Visas mēbeļu malas ir pārklātas ar apdares sloksni, kas izgatavota no stipras plastmasas un pasargā mēbeles no nelieliem bojājumiem. Atvilktnēm un durvīm ir kluss aizvēršanās mehānisms, kas ir īpašs ar to, ka neļauj tām ātri aizvērties. Sienas skapī ar spoguli ir arī enerģiju taupošs LED apgaismojums, kas iepriecinās ikvienu moderna dizaina cienītāju. Funkcionalitāte un ērtība ir šīs Vācijā ražotās kolekcijas neatņemamas iezīmes. Izveidojiet mūsdienu vidi ar šo mēbeļu kolekciju.

Ražots Vācijā
Termiski apstrādāts MDF
Izturība pret skrāpējumiem
Regulējami plaukti
Energoefektīvs LED apgaismojums
Aizsargātas malas
Klusās aizvēršanas mehānisms
Metāla rokturi
Rūdīts stikls
Stikla virsma

Termiski apstrādāts MDF

Šī paneļa galvenā iezīme ir tā integritāte un noapaļotie stūri. Frēzēts MDF (vidēja blīvuma kokšķiedru plātne) ir noapaļots malās un pārklāts ar līmi. Tad dekoratīvā plēve tiek vakuumā uzklāta uz MDF plātnes. Spiediena ietekmē plēve pielīp pie plāksnes un kopā ar to izšķīst. Procesa beigās plēves galā tiek nogriezta liekā plēve. Šis process novērš plakanu savienojumu veidošanos.

Izturība pret skrāpējumiem

Mēbeļu virsma ir pārklāta ar caurspīdīgu materiālu, kas pasargā no sīkiem skrapējumiem. Šis materiāls padara mēbeles, ne tikai izturīgas pret skrāpējumiem, bet arī labāk aizsargātas no mitruma un netīrumiem.

Aizsargātas malas

Mēbeļu malas ir pārklātas ar apdares lenti - šis materiāls ir izgatavots no stipras plastmasas, ko parasti izmanto, lai aizsargātu mēbeļu paneļu malas.

Klusās aizvēršanas mehānisms

Šis mehānisms ir īpašs ar to, ka aizsargā durvis un atvilktnes no ātras aizvēršanās. Pateicoties īpašajiem amortizatoriem, durvis un atvilktnes tiek apturētas tieši pirms aizvēršanas un lēnām ievelkas, tāpēc nerada troksni.

Rūdīts stikls

Tas ir termiski apstrādāts stikls, kura mehāniskā pretestība ir 5-6 reizes lielāka nekā parastajam, neapstrādātajam stiklam. Tāpēc stikls kļūst izturīgāks pret mehāniskiem triecieniem, augstām temperatūrām un tā svārstībām. Saplīstot, stikls sadrūp daudzos mazos gabaliņos, kas nav tik asi, kā parastais stikls.

Mēbeļu stiprināšana

Pirms mēbeļu stiprināšanas pārliecinieties, vai skrūves ir piemērotas sienai, pie kuras tiks piestiprināta mēbeles, šī darbība nodrošinās stiprinājuma kvalitāti. Piekaramajām vai pie sienas stiprināmām mēbelēm stiprinājuma skrūves nav iekļautas komplektācijā, tāpēc par tām būs jārūpējas pašiem. Izvēlieties mēbeļu stiprinājuma skrūves atbilstoši mēbeļu svaram un sienas tipam: reģipsis, koks, betons utt. Katrai sienai ir nepieciešamas dažāda veida skrūves vai pat urbšanas dziļums Kvalitātes nodrošināšanai izvēlieties tikai tādas skrūves, kas piemērotas konkrētam sienas materiālam.


Ieteicams

Šo produktu iesaka mūsu komanda. Ko tas nozīmē?

Mūsu mājaslapā piedāvāti desmitiem tūkstošu dažādu mēbeļu modeļu, kurus piegādā simtiem dažādu piegādātāju, padarot gandrīz neiespējamu visu produktu fizisku pārbaudi, pirms to publicēšanas mūsu tiešsaistes veikalā. Tomēr šīs preces piegādātāju iesaka mūsu komanda, jo tas atbilst šādiem kritērijiem: labs iepakojums, piegādes laiks, cenas / veiktspējas attiecība, zems atgriešanas un garantijas skaits, kā arī laba pārdošanas vēsture. Mazāk, nekā puse no visiem produktiem saņem atzīmi ''Ieteicams'' un mēs pastāvīgi pārskatām mūsu ieteikumus, lai pārliecinātos, ka izvēlaties labāko produktu.