_preke_tiekejo_sandelyje

Piekarams skapītis 114853

255 
vidēji 10 d.d.
35 prece(s)
+

Apraksts

Izmēri

Augstums:
1400 mm
Platums:
350 mm
Dziļums:
400 mm
Durvju daudzums:
1 gab.
Svars:
27 kg
Katra plaukta maksimālā svara izturība:
10 kg
Vidējais piegādes laiks:
10 darba dienas
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Raksturojums

Bremzes:
Rokturi:
  • Koks
Krāsa:
  • Pelēks
  • Navarra ozols
Materiāli:
  • LKSP
Papildus materiāls:
  • ABS
Izcelsme:
Vācija
Produkta kods:
116381
Ražots Vācijā
Aizsargātas malas
Izturība pret skrāpējumiem
Koka rokturi
Klusās aizvēršanas mehānisms
Mēbeļu stiprināšana

Aizsargātas malas

Mēbeļu malas ir pārklātas ar apdares lenti - šis materiāls ir izgatavots no stipras plastmasas, ko parasti izmanto, lai aizsargātu mēbeļu paneļu malas.

Izturība pret skrāpējumiem

Mēbeļu virsma ir pārklāta ar caurspīdīgu materiālu, kas pasargā no sīkiem skrapējumiem. Šis materiāls padara mēbeles, ne tikai izturīgas pret skrāpējumiem, bet arī labāk aizsargātas no mitruma un netīrumiem.

Klusās aizvēršanas mehānisms

Šis mehānisms ir īpašs ar to, ka aizsargā durvis un atvilktnes no ātras aizvēršanās. Pateicoties īpašajiem amortizatoriem, durvis un atvilktnes tiek apturētas tieši pirms aizvēršanas un lēnām ievelkas, tāpēc nerada troksni.

Mēbeļu stiprināšana

Mēs iesakām stiprināt mēbeles pie sienas. Pirms mēbeļu stiprināšanas pārliecinieties, vai skrūves ir piemērotas sienai, pie kuras tiks piestiprināta mēbeles, šī darbība nodrošinās stiprinājuma kvalitāti. Piekaramajām vai pie sienas stiprināmām mēbelēm stiprinājuma skrūves nav iekļautas komplektācijā, tāpēc par tām būs jārūpējas pašiem. Izvēlieties mēbeļu stiprinājuma skrūves atbilstoši mēbeļu svaram un sienas tipam: reģipsis, koks, betons utt. Katrai sienai ir nepieciešamas dažāda veida skrūves vai pat urbšanas dziļums Kvalitātes nodrošināšanai izvēlieties tikai tādas skrūves, kas piemērotas konkrētam sienas materiālam.
Lasīt vairāk

Papildu priekšmeti no kolekcijas

Mūsdienu dizaina mēbeļu kolekcija iepriecinās ikvienu izteiksmīgu formu cienītāju. Kolekciju papildina koka rokturi, kas lieliski iekļaujas mēbeļu dizainā. Ar plastmasu pārklātās mēbeļu malas ir izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem, ko rada ikdienas lietošana. Jūs varat izvēlēties mēbeles no šīs kolekcijas vairākos krāsu variantos. Kolekcijā ir arī vairākas kāju izvēles iespējas. Visas kolekcijas mēbeles ir pārklātas ar bezkrāsainu materiālu, kas pasargā mēbeles no nelieliem skrāpējumiem. Atvilktnēm un durvīm ir kluss aizvēršanās mehānisms, kas ir īpašs ar to, ka pasargā tās no ātras aizvēršanās. Funkcionalitāte un ērtība ir šīs Vācijā ražotās kolekcijas neatņemamas iezīmes. Šī mēbeļu kolekcija palīdzēs Jums izveidot mūsdienu vidi savās mājās.