Mēbeļu kolekcija NVAN

NVAN kolekcija - funkcionalitāte un viedie risinājumi. Šīs kolekcijas mēbeles ir pieejamas divos krāsu variantos, kas izceļas ar kontrastējošu kombināciju. Mēbeles palīdzēs jums radīt skandināvu, modernu vai industriālu interjeru.

NVAN kolekcijas mēbeles tiek izgatavotas, apvienojot matētas virsmas ar koka rakstu imitējošiem elementiem. Pirmā baltās krāsas un "Palazzo" ozola kombinācija pārstāv mūsdienīgu stilu, savukārt otrā attēlo industriālo askētismu, apvienojot matētu pelēko krāsu ar koka imitācijas dekoru. Izteiksmīgās mēbeļu krāsas ir lieliski piemērotas arī skandināvu stila viesistabai, kurā apvienoti dabas elementi un spilgtas krāsas, kas izgaismo interjeru. Īpaši matētā mēbeļu virsma ir pārklāta ar speciālu "Supermatt" plēvi, kas aizsargā virsmu no pirkstu nospiedumu parādīšanos. Ir vērts pieminēt arī NVAN mēbeļu kājas, jo tās sniedz mēbelēm vieglumu un piešķir izsmalcinātu avangarda stilu.

NVAN kolekcijā ir dažādu platumu kumodes un skapji. Mēbelēm ir raksturīgs liels skaits durvju, plauktu un atvilktņu, kas ļauj vieglāk uzturēt kārtību viesistabā. Kolekcijā ietilpst arī TV skapis, kas ir neatņemama jebkuras viesistabas sastāvdaļa. Līdztekus modernajam dizainam, NVAN kolekcijas mēbelēm ir arī mīksts aizvēršanas mehānisms, kas akcentē atsevišķu mēbeļu izmantošanas ērtību.

Nav produktu šajā kategorijā