Mēbeļu kolekcija NVAL

NVAL kolekcijas mēbeles lieliski papildina istabas dizainu, tāpēc šajā kolekcijā atradīsiet dažādu izmēru un krāsu skapīšus un plauktus. Matētā baltā mēbeļu virsma ir pārklāta ar speciālu "Supermatt" plēvi, kas aizsargā virsmu no pirkstu nospiedumu parādīšanos.

Šo kolekciju raksturo vienkāršas un minimālistiskas formas, kas piešķir interjeram šarmantumu. Piekaramās mēbeles ar apslēptiem rokturiem ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas radīt minimālisma stilu savās mājās. Šajā kolekcijā ir dažādas piekaramās mēbeles: plaukti, skapīši, TV galdi. Visām stāvošajām mēbelēm ir mazas, gandrīz neredzamas kājas. NVAL kolekciju raksturo arī unikāls dekors un gludas virsmas.

Šīs kolekcijas mēbeles var viegli saskaņot savā starpā, tādējādi radot unikālu interjera dizainu. Izvēlieties balto krāsu vai apvienojiet ar ozolkoka krāsas mēbelēm, kas lieliski iederēsies skandināvu stila interjerā. Izvēlieties "Vintage' krāsas mēbeles, ja tiecaties pēc unikalitātes. Šī krāsa izskatās novecojusi, it kā būtu pārklāta ar rūsas slāni - tā ir lieliski piemērota industriāla stila radīšanai. NVAL kolekcijas minimālisms un oriģinalitāte iepriecinās ikvienu, kam patīk mūsdienīgs interjera dizains.

Nav produktu šajā kategorijā