Paziņojums Bērnu pārtinamais galds 413727 has zero inventory and is removed from the cart
_preke_tiekejo_sandelyje

Bērnu pārtinamais galds 413727

191 
Nav noliktavā

Apraksts

Izmēri

Augstums:
1040 mm
Platums:
960 mm
Dziļums:
690 mm
Svars:
48 kg
Virsmas maksimālā slodze:
15 kg
Plaukta maksimālā svara ietilpība:
5 kg
Atvilktnes maksimālā svara ietilpība:
3 kg
Vidējais piegādes laiks:
15 darba dienas
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Raksturojums

Mēbeļu tips:
  • Ar atvilktnēm
Spilveni:
  • Nav
Rokturi:
  • Plastmasas
Krāsa:
  • Balts
Materiāli:
  • LKSP
Izcelšanās:
Eiropas Savienība
Produkta kods:
414122
FSC sertifikāts
Ražots Eiropā

FSC sertifikāts

FSC ir globālā meža apsaimniekošanas sertifikācijas sistēma, kas paredzēta, lai nodrošinātu pareizu mežu apsaimniekošanu. Produkti, kas apzīmēti ar šo marķējumu, nodrošina, ka tie ir ražoti, izmantojot bioloģiski audzētu koksni no ekonomiski dzīvotspējīgiem mežiem. Šis sertifikāts ir īpaši svarīgs mēbeļu ražotājiem - sertifikāts apliecina, ka viņu darbība atbilst noteiktajiem FSC principiem un kritērijiem. Tas patērētājam garantē, ka piedāvātie produkti tiek ražoti saskaņā ar ilgtspējīgas mežsaimniecības principiem.
Lasīt vairāk

Papildu priekšmeti no kolekcijas

Šī skaidru formu un neitrālu krāsu bērnu istabas kolekcija būs piemērota gan meitenes, gan zēna istabai. Visas mēbeles ir izgatavotas no FSC sertificētiem paneļiem. Mēbeles, kas marķēti ar šo zīmi, apliecina, ka tie ir izgatavoti, izmantojot organisko koksni no ekonomiski izdevīgiem mežiem.

Katrā bērnu istabā jābūt gultai. Šīs kolekcijas bērnu gultiņa ir patiešām unikāla. Pateicoties maināmajam redeļu augstumam, mazuļa gultiņu iespējams ērti pielāgot dažāda vecuma bērniem. Matrača rāmja augstums ir regulējams trīs pozīcijās. Bērnam augot, no gultiņas sāniem var noņemt 3 gultiņas stieņus, kas ļaus bērnam pašam iekāpt un izkāpt. Vecākiem ir svarīgi, lai bērnu mēbeles būtu viegli tīrāmas. Pateicoties īpašajam dizainam un izturīgiem materiāliem, šīs kolekcijas mēbeļu fasādes ir ārkārtīgi viegli kopjamas. Pietiek ik pa laikam ar mīkstu drāniņu notīrīt skapju durvis un atvilktnes, plauktus un to nodalījumus.