_preke_tiekejo_sandelyje

Piekarams vannas istabas skapītis 495222

153 
vidēji 15 d.d.
29 prece(s)
+

Apraksts

Izmēri

Augstums:
700 mm
Platums:
600 mm
Dziļums:
180 mm
Apvalka plāksnes biezums:
16 mm
Fasādes biezums:
16 mm
Durvju daudzums:
3 gab.
Svars:
19 kg
Plaukta maksimāla svara izturība:
2 kg
Pamatnes maksimālā slodze:
2 kg
Vidējais piegādes laiks:
15 darba dienas
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Raksturojums

Spogulis:
Daudzpusīga mēbele:
Krāsa:
  • Melns
  • Glancēts melns
LED:
  • Nav
Materiāli:
  • MDF
Izcelsme:
Ukraina
Produkta kods:
495225
Mēbeļu stiprināšana
MDF plātne
Universālas mēbeles
Glancēta virsma

Mēbeļu stiprināšana

Pirms mēbeļu stiprināšanas pārliecinieties, vai skrūves ir piemērotas sienai, pie kuras tiks piestiprināta mēbeles, šī darbība nodrošinās stiprinājuma kvalitāti. Piekaramajām vai pie sienas stiprināmām mēbelēm stiprinājuma skrūves nav iekļautas komplektācijā, tāpēc par tām būs jārūpējas pašiem. Izvēlieties mēbeļu stiprinājuma skrūves atbilstoši mēbeļu svaram un sienas tipam: reģipsis, koks, betons utt. Katrai sienai ir nepieciešamas dažāda veida skrūves vai pat urbšanas dziļums Kvalitātes nodrošināšanai izvēlieties tikai tādas skrūves, kas piemērotas konkrētam sienas materiālam.
Lasīt vairāk

MDF plātne

MDF apzīmē vidēja blīvuma kokšķiedru plātni. Šī plāksne ir līdzīga skaidu plātnei, taču tās ražošanas process atšķiras. MDF tiek izgatavots, līmējot un presējot koksnes šķiedras, veidojot cietu dēli. tādēļ šiem paneļiem ir īpaši augsta izturība pret lūzumiem un locīšanos.

Universālas mēbeles

Universāla mēbele ir lieliska izvēle tiem, kam ir šaubas par izvēlētajām mēbelēm. Universālās mēbeles var uzstādīt gan labās, gan kreisās puses versijās. Pirms preces montāžas varat mierīgi pārdomāt, kura puse Jums piestāvētu vislabāk, un pielāgot mēbeles pēc savas izvēles.