Jaunums
Ieteicams
_preke_tiekejo_sandelyje

Viesistabas komplekts 450844

539 
vidēji 5 d.d.
Papildu preces:
100 prece(s)
+

Apraksts

Raksturojums

Kājas:
 • Plastmasas
Komplekta tips:
 • Ar TV galdu
 • Atsevišķas daļas
 • Ar papildu aprīkojumu
Bremzes:
Rokturi:
 • Metālisks
Krāsa:
 • Melns
 • Osis
Krāsu izvēle:
 • Nav
Komplektācija:
 • Iespējams izmainīt
Materiāli:
 • LKSP
 • Rūdīts stikls
Izcelšanās:
Eiropa
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Izmēri

Tv galda izmēri:
550 x 1375 x 400 mm
Vitrīnas izmēri:
1995 x 600 x 400 mm
Plauktu izmēri:
1995 x 900 x 400 mm
Vidējais piegādes laiks:
5 darba dienas

Informāciju

Vai Jūs meklējat mēbeles viesistabai vai jauniešu istabai? Saglabājiet nevainojamu interjera stilu un izvēlieties no jau saskaņotām mēbeļu kolekcijām. Mēbeļu kolekcija var kļūt par lielisku izvēli Jūsu mājām. Tās ir mēbeles ar mūsdienīga stila niansēm, kas izceļas ne tikai ar dizainu, bet arī mēbeļu funkcionalitāti.

Lai uzsvērtu mēbeļu šarmu, tika izmantots kontrastējošs dizains: melna un pelnu krāsa. Šī krāsu kombinācija vēl vairāk akcentē asimetrisko mēbeļu dizainu. Plašas atvilktnes un vairāku nodalījumu plaukti palīdzēs uzturēt kārtību un ievietot visu nepieciešamo. Mēbeļu virsma ir pārklāta ar bezkrāsainu materiālu, kas aizsargā pret nelieliem skrāpējumiem. Ar šī materiāla palīdzību mēbeles kļūst ne tikai izturīgas pret skrāpējumiem, bet arī tiek labāk pasargātas no mitruma vai traipiem. Vitrīnās tiek izmantots rūdīts stikls, kas ir stiprāks par parasto stiklu. Kluss aizvēršanās mehānisms nodrošinās lielāku komfortu, kas ļaus izvairīties no papildu trokšņa, lietojot mēbeļu atvilktnes vai skapjus. Izvēloties šīs kolekcijas mēbeles, Jūs radīsiet mājīgu vidi gan darbam, gan atpūtai.

Rūdīts stikls
Metāla rokturi
Klusās aizvēršanas mehānisms
Izturība pret skrāpējumiem

Rūdīts stikls

Tas ir termiski apstrādāts stikls, kura mehāniskā pretestība ir 5-6 reizes lielāka nekā parastajam, neapstrādātajam stiklam. Tāpēc stikls kļūst izturīgāks pret mehāniskiem triecieniem, augstām temperatūrām un tā svārstībām. Saplīstot, stikls sadrūp daudzos mazos gabaliņos, kas nav tik asi, kā parastais stikls.

Klusās aizvēršanas mehānisms

Šis mehānisms ir īpašs ar to, ka aizsargā durvis un atvilktnes no ātras aizvēršanās. Pateicoties īpašajiem amortizatoriem, durvis un atvilktnes tiek apturētas tieši pirms aizvēršanas un lēnām ievelkas, tāpēc nerada troksni.

Izturība pret skrāpējumiem

Mēbeļu virsma ir pārklāta ar caurspīdīgu materiālu, kas pasargā no sīkiem skrapējumiem. Šis materiāls padara mēbeles, ne tikai izturīgas pret skrāpējumiem, bet arī labāk aizsargātas no mitruma un netīrumiem.


Ieteicams

Šo produktu iesaka mūsu komanda. Ko tas nozīmē?

Mūsu mājaslapā piedāvāti desmitiem tūkstošu dažādu mēbeļu modeļu, kurus piegādā simtiem dažādu piegādātāju, padarot gandrīz neiespējamu visu produktu fizisku pārbaudi, pirms to publicēšanas mūsu tiešsaistes veikalā. Tomēr šīs preces piegādātāju iesaka mūsu komanda, jo tas atbilst šādiem kritērijiem: labs iepakojums, piegādes laiks, cenas / veiktspējas attiecība, zems atgriešanas un garantijas skaits, kā arī laba pārdošanas vēsture. Mazāk, nekā puse no visiem produktiem saņem atzīmi ''Ieteicams'' un mēs pastāvīgi pārskatām mūsu ieteikumus, lai pārliecinātos, ka izvēlaties labāko produktu.

Komplekts sastāv no