_preke_tiekejo_sandelyje

Stāvošs vannas istabas skapītis izietnei 471169

134 
vidēji 7 d.d.
6 prece(s)
+

Apraksts

Izmēri

Augstums:
550 mm
Platums:
600 mm
Dziļums:
350 mm
Kāju augstums:
20 mm
Durvju skaits:
2 gab.
Atvilktņu skaits:
1 gab.
Svars:
18 kg
Virsmas maksimālā slodze:
10 kg
Plaukta maksimālā svara ietilpība:
10 kg
Vidējais piegādes laiks:
7 darba dienas
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Raksturojums

Kājas:
  • Plastmasas
Rokturi:
  • Push to open mehānisms
Izlietne:
  • Nav
Krāsa:
  • Balts
  • Antracīts
Materiāli:
  • MDF
Izcelšanās:
Āzija
Produkta kods:
471165
FSC sertifikāts
MDF plātne
Push to open
Regulējami plaukti

FSC sertifikāts

FSC ir globālā meža apsaimniekošanas sertifikācijas sistēma, kas paredzēta, lai nodrošinātu pareizu mežu apsaimniekošanu. Produkti, kas apzīmēti ar šo marķējumu, nodrošina, ka tie ir ražoti, izmantojot bioloģiski audzētu koksni no ekonomiski dzīvotspējīgiem mežiem. Šis sertifikāts ir īpaši svarīgs mēbeļu ražotājiem - sertifikāts apliecina, ka viņu darbība atbilst noteiktajiem FSC principiem un kritērijiem. Tas patērētājam garantē, ka piedāvātie produkti tiek ražoti saskaņā ar ilgtspējīgas mežsaimniecības principiem.
Lasīt vairāk

MDF plātne

MDF apzīmē vidēja blīvuma kokšķiedru plātni. Šī plāksne ir līdzīga skaidu plātnei, taču tās ražošanas process atšķiras. MDF tiek izgatavots, līmējot un presējot koksnes šķiedras, veidojot cietu dēli. tādēļ šiem paneļiem ir īpaši augsta izturība pret lūzumiem un locīšanos.

Push to open

Atveriet durvis un atvilktnes tikai ar vienu pieskārienu. "Push to open" sistēma sastāv no atsperes un magnētiskā mehānisma kombinācijas durvju nospiešanai un turēšanai. Durvju atvēršanai arī eņģes ir ar īpašām kompresijas atsperēm. Pateicoties šim mehānismam, mēbelēm nav nepieciešami rokturi. Jūs varat atvērt un aizvērt durvis, un atvilktnes ar vienu klikšķi.
Lasīt vairāk