Vannas komplekts 407741

952 
vidēji 15 d.d.
7 prece(s)
+

Apraksts

Raksturojums

Spogulis:
Komplekta tips:
  • Atsevišķas daļas
Rokturi:
  • Metālisks
Izlietne:
Krāsa:
  • Riviera ozols
  • Tumšs betons
Krāsu izvēle:
  • Nav
Komplektācija:
  • Nemainās
Materiāli:
  • LKSP
Papildus materiāls:
  • Stikls
Izcelšanās:
Eiropa
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Izmēri

Platums:
1710 mm
Dziļums:
530 mm
Piekaramā skapja izmēri:
710 x 1230 x 180 mm
Izlietnes skapja izmēri:
390 x 1230 x 530 mm
Izlietnes izmēri:
150 x 800 x 430 mm
Pakaramo plauktu izmēri:
1600 x 480 x 310 mm
Svars:
135 kg
Vidējais piegādes laiks:
15 darba dienas

Informāciju

KRAK mēbeļu kolekcija ir lieliska izvēle stilīga un moderna dizaina cienītājiem. Šī vannas istabas mēbeļu kolekcija ir unikāla ar to, ka mēbeļu fasāžu tumšais betons un "Riviera" ozola krāsas rada neatkārtojamu harmoniju. Fasādē stiprināmi metāla rokturi ir mūsdienīgs akcents, kas piešķir rotaļīgumu. Kolekcijas mēbeles var aprīkot ar LED apgaismojumu, kas mīkstina mēbeļu ierāmēto dizainu un ienes siltumu. Kolekcijas mēbeles var izvēlēties jau nokomplektētas vai komplektēt pašiem, izvēloties piekaramo izlietnes skapi, piekaramo sienas skapi ar spoguļiem un plauktus.

Metāla rokturi
FSC sertifikāts

FSC sertifikāts

FSC ir globālā meža apsaimniekošanas sertifikācijas sistēma, kas paredzēta, lai nodrošinātu pareizu mežu apsaimniekošanu. Produkti, kas apzīmēti ar šo marķējumu, nodrošina, ka tie ir ražoti, izmantojot bioloģiski audzētu koksni no ekonomiski dzīvotspējīgiem mežiem. Šis sertifikāts ir īpaši svarīgs mēbeļu ražotājiem - sertifikāts apliecina, ka viņu darbība atbilst noteiktajiem FSC principiem un kritērijiem. Tas patērētājam garantē, ka piedāvātie produkti tiek ražoti saskaņā ar ilgtspējīgas mežsaimniecības principiem.

Mēbeļu stiprināšana

Ir svarīgi pareizi piestiprināt piekaramās mēbeles. Pirms mēbeļu stiprināšanas pārliecinieties, vai skrūves ir piemērotas sienai, pie kuras tiks piestiprināta mēbeles, šī darbība nodrošinās stiprinājuma kvalitāti. Piekaramajām vai pie sienas stiprināmām mēbelēm stiprinājuma skrūves nav iekļautas komplektācijā, tāpēc par tām būs jārūpējas pašiem. Izvēlieties mēbeļu stiprinājuma skrūves atbilstoši mēbeļu svaram un sienas tipam: reģipsis, koks, betons utt. Katrai sienai ir nepieciešamas dažāda veida skrūves vai pat urbšanas dziļums Kvalitātes nodrošināšanai izvēlieties tikai tādas skrūves, kas piemērotas konkrētam sienas materiālam.