Ieteicams
_preke_tiekejo_sandelyje

Dārza mēbeļu komplekts 410758

1 986 
vidēji 10 d.d.
34 prece(s)
+

Apraksts

Raksturojums

Galda virsmas materiāls:
  • Rūdīts stikls
Spilveni:
Krāsa:
  • Pelēks
  • Tumši pelēks
Krāsu izvēle:
  • Nav
Komplektācija:
  • Nemainās
Materiāli:
  • Metāls
Papildus materiāls:
  • Audums
Materiāla tips:
  • Alumīnijs
  • Poliesteris
Izcelšanās:
Āzija
Transports:
Bezmaksas visā Latvijā
Garantija:
2 gadi

Izmēri

Dīvāna izmēri:
770 x 1590 x 840 mm
Atpūtas krēsla izmēri:
770 x 800 x 840 mm
Galdiņa izmēri:
685 x 1400 x 750 mm
Sēdekļa augstums:
310 mm
Sēdvietas dziļums:
550 mm
Roku balstu augstums:
615 mm
Roku balstu platums:
60 mm
Atzveltnes augstums:
510 mm
Svars:
52 kg
Maksimāla svara izturība:
600 kg
Vidējais piegādes laiks:
10 darba dienas

Informāciju

Āra mēbeļu kopšana

Materiols

Pavadīt labi laiku ārā ir tik jauki, it īpaši ar ērtām dārza mēbelēm. Lai tās kalpotu ilgu laiku, tās ir pienācīgi jākopj. Katrai mēbelei ir atšķirīgas īpašības un nepieciešama atšķirīga kopšana. Tā kā āra mēbeles ir pakļautas vides apstākļiem, lielāka uzmanība jāpievērš to uzglabāšanai. Āra mēbeles, ārpus sezonas, ieteicams pārklāt ar speciāliem pārvalkiem vai uzglabāt sausā vietā. Uzglabājot mēbeles ārpus telpām, pārklājiet tās tā, lai gaiss varētu brīvi pārvietoties un neuzkrātos mitrums. Pat ja tie ir izturīgi pret vides faktoriem, temperatūras atšķirības var sabojāt mēbeļu virsmu.

Lasīt vairāk
Materiols

Rūdīts stikls

Tas ir termiski apstrādāts stikls, kura mehāniskā pretestība ir 5-6 reizes lielāka nekā parastajam, neapstrādātajam stiklam. Tāpēc stikls kļūst izturīgāks pret mehāniskiem triecieniem, augstām temperatūrām un tā svārstībām. Saplīstot, stikls sadrūp daudzos mazos gabaliņos, kas nav tik asi, kā parastais stikls.


Ieteicams

Šo produktu iesaka mūsu komanda. Ko tas nozīmē?

Mūsu mājaslapā piedāvāti desmitiem tūkstošu dažādu mēbeļu modeļu, kurus piegādā simtiem dažādu piegādātāju, padarot gandrīz neiespējamu visu produktu fizisku pārbaudi, pirms to publicēšanas mūsu tiešsaistes veikalā. Tomēr šīs preces piegādātāju iesaka mūsu komanda, jo tas atbilst šādiem kritērijiem: labs iepakojums, piegādes laiks, cenas / veiktspējas attiecība, zems atgriešanas un garantijas skaits, kā arī laba pārdošanas vēsture. Mazāk, nekā puse no visiem produktiem saņem atzīmi ''Ieteicams'' un mēs pastāvīgi pārskatām mūsu ieteikumus, lai pārliecinātos, ka izvēlaties labāko produktu.